خانواده شهیدان خالقی پور و خاطره ملاقات ایشان با امام خمینی

خانواده شهیدان خالقی پور و خاطره ملاقات ایشان با امام خمینی

گروه خبرنگاران:پدر و مادر شهیدان خالقی‌پور (داود، علیرضا و رسول) که چند روز گذشته میهمان مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر بودند، در این مرکز به بیان خاطرات زیبای خود پرداختند. 

    

«محمود خالقی‌پور» که خود از بسیجیان قدیمی و همرزم مجاهدان حزب‌الله لبنان از جمله شهید سید «عباس موسوی» است زیباترین و به یادماندنی‌ترین خاطره خود را دیدار با حضرت امام خمینی(ره) در سال‌های پایانی عمر شریف و پر برکتشان ذکر می‌کند. وی که بسیار با احساس و با لهجه زیبای آذری سخن می‌گوید٫فرمودند: می‌ارزد انسان فرزندانش را بدهد و امام خویش را از نزدیک ببیند، امامی که ما دیدیم به حق فرزند خلف رسول‌الله(ص)و علی ابن ابیطالب (ع)بود. 

     

حاج محمود خالقی‌پور در بیان این خاطره می‌گوید: پس از شهادت بچه ها، توفیق زیارت حضرت امام(ره) به صورت خصوصی دست داد.و ما را به اتاق امام(ره) هدایت کردند.و وقتی شرح حال شهیدان ماشد حضرت امام خمینی(ره) به من و مادر شهید نگاه کردند و اشک از چشمان مبارکشان جاری شد سپس حضرت امام(ره) مادر شهیدان را مورد تفقد ویژه قرار دادند و مادر شهیدان نیز به همراه من به ابراز احساسات از عمق وجود خود پرداختیم.حاج آقا خالقی‌پور اضافه می‌کند: حضرت امام خمینی(ره) در پایان دیدار 11 عدد سکه یک ریالی و مقداری قند و نبات متبرک به ما هدیه دادند که قند و نبات را برای شفای بیماران سخت مصرف کردیم.وسکه ها را……

 برای رویت صفحه اصلی روی آدرس http://3shahideshahed.ir کلیک کنید.

 

   استفاده از این خبر ، با ذکر منبع بلامانع است